HİZMETLERİMİZ

BİMSER İŞ ORTAKLIĞI

Bimser Çözüm, hem yurt içi hem de yurt dışında etkin bir kanal yapısı oluşturarak çözüm ortaklarını Yetkinlik Merkezi ve Yetkili Satıcılar olarak konumlandırmıştır.

QDMS - ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ

Bizler, Bimser'in ortak ekosisteminde ürünlerini pazarlamakta, projeler geliştirmekte ve sonrasında destek çalışmaları ile müşteri memnuniyeti ve sürekliliği sağlıyoruz. Bu anlamda, QDMS ürününde Yetkinlik Merkezi ve Yetkili Satıcı statülerinde faaliyet göstermekten memnuniyet duyuyoruz.

DAHA FAZLASI

WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Süreçlerinizi, uçtan uca Web Teknolojileri ile web ortamında çalışacak basitlikte modelleyerek, anlık raporlanmasını ve güvenli erişimini sağlayacak, bağımsız ve entegre çalışan Web Uygulamaları Geliştiriyoruz.

SAP'de veya Excel'de, günlük operasyonlarınızı yürüttüğümüz süreçlerinizin ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız veya SAP ile entegre çalışan uygulamalar olarak geliştiriyor, iletilerinizin anlık raporlanmasını ve güvenli erişimini sağlıyoruz.

SAP ile entegre çalışan web uygulamaları

Bağımsız veya Entegre çalışan web uygulamaları

Excel'de yürüttüğünüz süreçlerinizin web uygulamaları

KURUMSAL KİMLİK YÖNETİMİ

Bir web sitesi, ziyaretçilerine sadece tasarım ve görselliği ile hitap etmekle kalmamalı, işletminizin veya markanızın mesajını doğru bir şekilde iletebilmeli, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında doğru bilgiyi sunabilmeli.

İç ve dış müşterilerinize sunduğunuz hizmetler kapsamında tasarlanan sitenizin, kurum kimliğinizi en iyi şekilde yansıtması için çalışıyoruz.

WEB TASARIMI

Kurum kimliğinizi en iyi yansıtacak tasarımı modelleyerek, sitenizi kullanımıza sunuyoruz.

SEO

Arama motorlarından erişilebilirliği sağlayacak optimizasyonu gerçekleştiriyoruz.

VERİ YÖNETİMİ

Kategorize edilerek analiz edilen veri, görsel ortamda kendini ifade edecek şekilde, işinize ve buna bağlı süreçlerinize yansıtarak, sizinle birlikte sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz.

Verilerinizi kategorize ederek, her bir sınıfta yer alan veri kümelerini bağımsız ve/veya bağımlı analiz ederek, potansiyel müşterileriniz ile aranızdaki engellerin, müşteri servislerinizdeki darboğazın, bir hareket planıyla yapılacak optimizasyonların, işinize etki eden iç ve dış gelişmelerin belirlenmesini, elinizdeki verinin analiziyle mümkün olacağını bilerek uyguluyoruz.

VERİ ANALİZİ

Verilerinizi, kategorize ederek analiz ediyoruz.

VERİ GÖRSELLEŞTİRME

İş Zekası araçları üzerinden işleme aldığımız operasyon verilerinizi görselleştirerek ekranlarınıza yansıtıyoruz.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA YÜZ YÜZE BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?